    Strona główna » Styczniki » Styczniki - instalacyjne modułowe » STYCZNIK INST. EE 24VAC 25A Z-SCH24/25-40 4P
    • MJM HURT-DETAL
      1 Maja 176, Kielce
      NIP: 657-10-20-341
    • E-mail:elektronika@mjmkielce.pl
    • Telefon+48 519 840 197
    STYCZNIK INST. EE 24VAC 25A Z-SCH24/25-40 4P
    Numer katalogowy:03243
    Stan magazynowy:2 szt.
    Kod EAN:03243
    Stan produktu:Nowy
    Ilość:
    szt.
    Dodaj do koszyka
    dodaj do schowka
    • Opis produktu
    • Recenzje produktu (0)
    ETIM - Dane techniczne i atrybuty
    • Głębokość wbudowania:60.0 mm
    • Kategoria użytkowania:1.0
    • Liczba modułów:2.0
    • Liczba styków rozwiernych:0.0
    • Liczba styków zwiernych:4.0
    • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek:1160.0 VA
    • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO):2552.0 VA
    • Maksymalna zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą):1044.0 VA
    • Maksymalna zdolność łączeniowa dla żarówek:3000.0 W
    • Możliwość dodatkowego wyposażenia:tak
    • Rodzaj napięcia sterowania:AC
    • Rodzaj napięcia zasilania:AC
    • Stopień ochrony (IP):IP40
    • Suwak do obsługi manualnej:nie
    • Znamionowe napięcie pracy:440.0 V
    • Znamionowe napięcie sterujące:24.0 V
    • Znamionowy prąd pracy:25.0 A