wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » O Nas
Producenci
Kontakt
  • MJM HURT-DETAL
    NIP: 657-10-20-341
  • E-mail:elektronika@mjmkielce.pl
  • Telefon+48 413446140
    +48 519 840 197
  • Godziny działania sklepu8:00-18:00 Poniedziałek-Piątek 9:00-13:00 Sobota
Kategorie

O Nas

Firma Handel i Usługi RTV MJM powstała w 1992 r. jako spółka cywilna i w tej formie działamy do obecnej chwili. Na początku główną działalnością firmy była naprawa sprzętu elektronicznego. W 1996 r. rozpoczęliśmy działalność handlową sprzętem RTV. W 1998 r. został otwarty sklep z częściami, podzespołami i akcesoriami elektronicznymi, bazując na dużej wiedzy z serwisu. Sklep internetowy przedstawia część towarów którymi handlujemy. Sprzedajemy elementy i podzespoły elektroniczne dla serwisów elektronicznych, samochodowych oraz hobbistów.

Zaopatrujemy zakłady pracy, szkoły, oraz instytucje w urządzenia, części elektryczne i elektroniczne. Posiadamy szeroką gamę towarów do domu - typu anteny, kable połączeniowe, przewody, rozgałęźniki, narzędzia itp. W ciągłej sprzedaży na sklepie jest około 20 000 pozycji.

Realizujemy również zamówienia indywidualne towarów których nie posiadamy w ciągłej sprzedaży dla osób fizycznych i firm. Staramy się realizować każde zamówienie profesjonalnie i jak najszybciej. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Od momentu rozpoczęcia działalności firma zyskała uznanie w oczach klientów dzięki dużej fachowości pracowników posiadających bardzo duża wiedzę i doświadczenie w branży elektrotechnicznej. Uczciwość i profesjonalne podejście do każdego klienta jest naszym atutem. Prosimy o zapytania odpowiemy na każdego e-mail.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl