    Strona główna » Przekaźaniki » 21 - 28 VAC/DC » PRZEKAŹNIK 24VDC HF41F-024-ZST HONGFA
    • MJM HURT-DETAL
      1 Maja 176, Kielce
      NIP: 657-10-20-341
    • E-mail:elektronika@mjmkielce.pl
    • Telefon+48 519 840 197
    PRZEKAŹNIK 24VDC HF41F-024-ZST HONGFA
    Numer katalogowy:24928
    Stan magazynowy:2 szt.
    Kod EAN:24928
    Stan produktu:Nowy
    Ilość:
    szt.
    Dodaj do koszyka
    dodaj do schowka
    • Opis produktu
    • Recenzje produktu (0)
    NazwaPrzekaźnik
    Typelektromagnetyczny miniaturowy
    SymbolHF41F-024-ZS
    Napięcie sterujące24V
    Rodzaj napięcia sterującegoDC
    Konfiguracja styków1 styk przełączny
    Znamionowy prąd styków AC6A
    Znamionowe napięcie styków AC250V AC
    Znamionowy prąd styków DC6A
    Znamionowe napięcie styków DC30V DC
    Sposób montażudo druku (PCB); do gniazda
    ProducentHongfa
    CertyfikatyRoHS
    Pasuje do gniazda41F-1Z-C2-1; 41F-1Z-C2-5
    Materiał stykuAgNi
    Rezystancja cewki3390Ohm