    Strona główna » Przekaźaniki » 21 - 28 VAC/DC » PRZEKAŹNIK 24VDC G7L-2A-T-24DC OMRON
    • MJM HURT-DETAL
      1 Maja 176, Kielce
      NIP: 657-10-20-341
    • E-mail:elektronika@mjmkielce.pl
    • Telefon+48 519 840 197
    PRZEKAŹNIK 24VDC G7L-2A-T-24DC OMRON
    Numer katalogowy:17158
    Stan magazynowy:0 szt.
    Kod EAN:17158
    Stan produktu:Nowy
    Chwilowo niedostępny
    dodaj do schowka
    • Opis produktu
    • Recenzje produktu (0)
    roducent
    OMRON OCB
    Typ przekaźnika
    elektromagnetyczny
    Konfiguracja styków
    DPST-NO
    Napięcie cewki nominalne
    24V DC
    Prąd styków maks.
    25A
    Seria przekaźnika
    G7L
    Wersja przekaźnika
    mocy
    Temperatura pracy
    -25...60°C
    Montaż
    na panel
    Wymiary zewnętrzne
    52,5x33,5x53mm
    Napięcie przełączane
    max. 250V AC
    Rezystancja cewki
    303Ω
    Obciążalność styków AC @R(przy obciążeniu rezystancyjnym)
    25A / 220V AC
    Rezystancja styków
    50mΩ
    Pobór mocy przez cewkę
    1,9W
    Wyprowadzenia
    konektory 6,35x0,8mm
    Prąd cewki
    79mA