    Strona główna » Elementy Pasywne » Kondesatory » KON. MKSP-025P 4,5uF/250V WYK. 8
    • MJM HURT-DETAL
      1 Maja 176, Kielce
      NIP: 657-10-20-341
    • E-mail:elektronika@mjmkielce.pl
    • Telefon+48 519 840 197
    KON. MKSP-025P 4,5uF/250V WYK. 8
    Numer katalogowy:03797
    Stan magazynowy:3 szt.
    Kod EAN:03797
    Stan produktu:Nowy
    Ilość:
    szt.
    Dodaj do koszyka
    dodaj do schowka
    • Opis produktu
    • Recenzje produktu (0)
    Dane techniczne:
    • pojemność kondensatora: 25uF
    • tolerancja pojemności: ±10%
    • napięcie znamionowe: 250V/50Hz
    • częstotliwość prądu sinusoidalnego: 50-60Hz
    • zakres temperatur (temp. na obudowie): -40°C ÷ +85°C